Gratisy Finanse PROMOCJE BANKOWE – Jak zarabiać na bankach

PROMOCJE BANKOWE – Jak zarabiać na bankach

3 minut oglądana promocja
0
Promocje bankowe

Zarabianie na bankach

Promocje bankowe, które często pojawiają się w internecie, pozwalają na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Polega to na tym, że każda osoba składając pierwszy raz wniosek w konkretnym banku ma szansę zdobyć dodatkowe pieniądze bezpośrednio na konto. Często oferowane są także bony i vouchery do sklepów, smartfony w zamian założenie konta, kupony zniżkowe.

Aby otrzymać nagrodę trzeba często spełnić kilka warunków. Wymagany jest np. minimalny dochód, dokonanie kilku transakcji kartą na podaną kwotę w ciągu określonego czasu lub minimalne, comiesięczne wpływy na konto. W niektórych promocjach bankowych wystarczy tylko zasilić konto wymaganą kwotą.

Najlepsze promocje bankowe 2019/2020

Najlepsze promocje bankowe pozwolą zarobić przez internet nawet kilkaset złotych. Zakładanie promocyjnego konta konta bankowego lub oszczędnościowego, wyrobienie nowej karty kredytowej czy najlepsze lokaty bankowe to promocje w których zyskamy najwięcej. W niektórych promocjach bankowych możemy dostać pieniądze za polecanie osób, a zdarza się że polecona osoba także dostanie premię.

W najlepszych bankach aktywne korzystanie z konta to kolejna forma promocji gdzie zyskujemy dodatkowe środki lub zbieramy punkty za zakupy, które można wymienić na darmowe nagrody.

Zarabiaj na bankach

Czasami pojawiają się lokaty z promocyjnym oprocentowaniem, wyższym od standardowego co dla niektórych także jest atrakcyjną ofertą. Na naszej stronie sprawdzisz aktualne promocje bankowe, najlepsze darmowe konta osobiste, wysokie oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych oraz ranking kredytów gotówkowych.

Złóż wniosek w wybranym przez Ciebie banku i zyskaj atrakcyjne nagrody. Jak założyć darmowe konto bankowe przez internet krok po kroku jest opiasne szczeółowo w składanym wniosku.